„Moje chyba,“ uznal po vlastním gólu fotbalista Marek Janečka

08.08.2018
Nikomu se nešlo ze hřiště snadno. Karvinští fotbalisté podali určitě nejlepší výkon v sezóně, jenže po závěrečném bodu opět zůstali bez bodu i díky „vlastenci“ kapitána Marka Janečky.

Zklamání ze všech jen čišelo! Bohužel i přes tři vstřelené góly v domácím prostředí Karvinští nedokázali urvat ani jediný bod díky slabší defenzivě. „Pořád jsme dotahovali, to nám moc nepřidali. A dostat doma čtyři góly je opravdu moc. Navíc já jsem si dal vlastní gól, byl tam další trefa byla po teči. Je to špatné, máme nula bodů v tabulku uzavíráme,“ hodnotil kapitán Marek Janečka.

Rozhodující moment přišel krátce po hodině hry. Vysoký míč od Přikryla poslal Janečka hlavou do brány. Vybíhající gólman Berkovec neměl nárok zasáhnout. „Bylo tam nedorozumění s Martinem Berkovcem. Ale v první řadě to jde určitě za mnou. Neměl bych hlavičkovat směrem na naší bránu. Je to moje chyba,“ chlapsky uznal nejzkušenější hráč v karvinském kádru.

Karvinští v posledních dvou duelech inkasovali osm gólů – čtyři v Edenu od Slavie a teď s Mladou Boleslaví. „Momentálně nám defenziva nefunguje. Vůbec z toho nemám radost, ale musíme jít dál. Nyní nás čeká zápas v Jablonci a potom hrajeme doma s Plzní. Nic lehkého,“ odfoukl si.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Karvinska