Neodolal alkoholu, cucl si, a půjde za katr

28.10.2018
Původně to vypadalo, že se muž z Ostravy v Bohumíně dopustil jen malého přestupku, jenže! Vyšlo najevo, že dotyčný má být dávno za mřížemi. Hledaného hříšníka dopadli strážníci.

Krátce po poledni strážníci lapili 33letého muže z Ostravy, který porušil obecně závaznou vyhlášku města, když popíjel alkoholický nápoj na veřejném prostranství, kde je to zakázáno. „Při projednávání přestupku jsme zjistili, že se jedná o hledaného muže, který se již více jak rok vyhýbal nástupu výkonu trestu. Strážníci muže předali republikovým policistům,“ informoval Karel Vach, ředitel Městské policie v Bohumíně.

V síti městských strážníků skončily taky další hledané osoby. Počátkem října omezili na osobní svobodě muže, který je podezřelý z vykradení několika vozidel v Rychvaldě a v Bohumíně. „Muž mimochodem strážníkům předal věci z posledního vykradeného vozidla. Celý případ jsme postoupili Policii České republiky,“ informoval Vach. Hledanou osobu strážníci v uplynulých dnech zadrželi také v Michálkovické ulici v Rychvaldě.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Karvinska