Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Starší dorostenci MFK zahájili mezinárodní turnaj prohrou

26.07.2018
Lacinou prohrou 1:2 od Swansea City vstoupili starší dorostenci do mezinárodního turnaje, který se koná v Ostravě a Karviné.

Trenér Eduard Gábriš: „Vyšel nám vstup do zápasu, byli jsme aktivní, dostali jsme se do dvou až tří dobrých šancí. Přestože jsme uprostřed přípravy, tak první půlhodina byla z obou stran velmi kvalitní. Gólově jsme se prosadili z penalty, které předcházela vydařená kombinace. Swansea měla v prvním dějství dvě dobré šance, při kterých nás výrazně podržel gólman Neuman. S prvním poločasem jsem byl maximálně spokojený. Bohužel úvod druhé části jsme absolutně nezachytili. Zbytečně jsme inkasovali dva téměř vlastní góly – podobné chyby se však stávající i na jiných úrovních. Zápas mohl a měl skončit remízou, která by našemu prvnímu vystoupení na Zlatém kahanu slušela - bohužel v poslední minutě nastaveného času však v čisté gólovce přestřelil bránu mladý Zych. I přes porážku byla konfrontace s takovým soupeřem pro nás všechny přínosná, navíc se hrálo před početnou diváckou kulisou.“

MFK Karviná – Swansea City AFC 1:2 (1:0)

Sestava Karviné: Neuman – Buzek, Chabreček (46. Vajda), Věčorek, Kaczmarczyk (46, Zych) – Vlachovský, Holzer (46. Mader), Greguš (Podbiol) – Streit (46. Giľák), Mrózek, Seriš (46. Noga).